Dzisiaj jest środa, 25 kwietnia 2018 roku. Dzisiaj imieniny obchodzi: Marek, Jarosław
Strona głównaPatron SzkołyAktualnościNasza szkołaGrono pedagogiczneInformacje dla pedagogów i uczniówOsiągnięciaMakroregionalne Przesłuchania CEAKonkurs Młodych OrganistówMiędzyszkolny Konkurs PianistycznyOgólnopolski Konkurs 20 spojrzeń...Dni Muzyki KościelnejKursyDoszkalający dla organistówRytmiki i umuzykalnieniaDokumentyVox HumanaCD wydane przez SzkołęGaleria zdjęćCiekawe linkiKontakt

Kursy


Archidicezjalna Szkoła Muzyczna zaprasza wszystkich zainteresowanych na kursy dokształcające oraz przygotowujące w następujących dziedzinach:

Kurs Doszkalający dla Organistów
Przeznaczony jest dla organistów kościelnych, nie posiadających wykształcenia muzycznego, lub pragnących uzupełnić wykształcenie zdobyte w latach wcześniejszych. Wiek kandydatów jest nieograniczony. Ukończenie kursu nie zastępuje obowiązku ukończenia Szkoły Organistowskiej przez kandydatów spełniających wymagania rekrutacyjne. Zobacz więcej informacji.

Kurs rytmiki i umuzykalnienia dla dzieci przedszkolnych
Zajęcia umuzykalniające i muzyczno ruchowe organizowane dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Rytmika stanowi zintegrowaną metodę kształcenia i wychowania muzycznego, która w kompleksowy sposób rozwija wrażliwość muzyczną dziecka. Zobacz więcej informacji.

© 2002-2018 Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna w Krakowie Strony internetowe: impulsivo.pl